سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان

اسپری موقت تاتو بدن با طرحهای مردانه زنانه 2020

اسپری تاتو برای تاتو کردن بدن بدون هیچ گونه عارضه و درد، محصولی عالی و ایده آل که این امکان را به شما می دهد هر طرح تاتویی را برای مدت طولانی در اختیار داشته باشید .
طریقه ی مصرف: ابتدا برچسب مورد نظر را انتخاب نموده و برش دهید سپس اسپری تاتو را به هر جایی از بدن که می خواهید تاتو کنید اسپری نموده و در آخر کاغذ تاتو را روی آن به مدت 5 دقیقه قرار دهید. بدون هیچ گونه عارضه و درد تاتو روی بدن انجام می گیرد. (ترجیحاً محل مورد نظر تمیز و عاری از مو باشد.)

روش پاک کردن طرح: ابتدا محلول Easy tattoo را بر روی طرح اسپری کرده سپس با دستمال روی آن را پاک نمایید، اکنون طرح به راحتی پاک میشود.

 

اسپری مو تافت موقت نیوا الترا استرانک آلمانی

اسپری موقت تاتو بدن با طرحهای مردانه زنانه

 

 

دسته: استنسیل ، انتقال طرح و طراحی, لوازم جانبی
  •  


حتماً تا کنون برای شما نیز اتفاق افتاده است که طرح تاتویی توجه شما را به خود جلب کرده باشد، اما به دلیل معایبی که تاتوی دائم دارد از داشتن و لذت بردن از آن صرف نظر کرده اید. اسپری تاتو ایزی تاتو به شما این امکان را می دهد که هر تاتو و با هر طرح و برای هر مدت زمانی که دوست دارید در اختیار داشته و از آن لذت ببرید. هر گونه طرح و عکس رنگی و یا سیاه و سفید را که کپی یا پرینت معمولی می باشد با هر دقت بر روی پوست خود انتقال دهید. با این اسپری می توانید طرح های ظریف حتی در حد باریکی یک تار مو ، طرح های سه بعدی را به آسانی بر روی پوست منتقل کنید و هر زمان که خواستید آن را پاک کرده و با طرح جدیدی جایگزین کنید.

قابل توجه است که آب تنها و یا شنا کردن باعث پاک شدن آن نمی شود. همچنین از آنجایی که Easy tattoo توسط لیدوکایین و الکل پاک نمی شود این امکان را به تاتو کاران می دهد که از آن برای پیش طرح تاتوی دائم برای راحتی و دقت در کار استفاده نمایند.